VVD Wassenaar stelt sterke kandidatenlijst vast

De Wassenaarse afdeling van de VVD heeft woensdagvond 22 november tijdens de Algemene Ledenvergadering een sterke lijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018. De lijst is een mooie afspiegeling van de Wassenaarse bevolking met jong en ouder, man en vrouw, Noord en Zuid, ondernemers en ambtenaren en een mix tussen ervaren raadsleden en energieke nieuwkomers.

Het bestuur van de VVD is trots dat de VVD ook in 2018 weer een lijst heeft met kandidaatsraadsleden die diepgeworteld zijn in Wassenaar en zich met veel enthousiasme in willen zetten om ons dorp van zo goed mogelijk bestuur te dienen. Er ligt een zware taak voor de nieuwe raadsleden om het bestuur van Wassenaar weer op de rit te krijgen. Na vier jaar van financieel wanbeleid waarbij een greep is gedaan uit de Wassenaarse spaarpot is het nu tijd om de financiën weer op orde te brengen en Wassenaar te besturen met een sluitende begroting. Alleen dan kunnen wij de toekomst van ons dorp in eigen hand houden! Lijsttrekker Caroline Klaver-Bouman: “ik heb veel vertrouwen in deze fantastische kandidatenlijst en ga graag met dit team aan de slag om het beste voor Wassenaar te bereiken.”

 

De kandidatenlijst van de VVD ziet er als volgt uit:

1. Caroline Klaver - Bouman

2. Laurens van Doeveren

3. Bernard Menken

4. Monique van Deursen - van Gool

5. Willemijn Weekhout

6. Paul Ronke

7. Iwein Borm

8. Yvonne van de Velde

9. Rebecca Baart

10. Gerbrand Nijman

11. Ankie Erwich - Eisveld Bosch

12. Jan Anthonie Bruijn